هنرستان غیردولتی هنرهای زیبای سوره اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

کسب سه مقام کشوری در بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر1400-1399

درخشش هنرجویان هنرستان پرافتخار سوره زنجان

در بیست و یکمین جشنواره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

(1399-1400)

«کسب سه  مقام کشوری توسط هنرجویان با استعداد و نمونه سوره زنجان»

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در ابتدای سال تحصیلی 1400-1399 رئیس جمهوری  اسلامی سوالی را  طبق سنوات گذشته از دانش آموزان پرسیدند؛  "فرزندانم! برای مقابله با ویروس کرونا، چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنیم.؟"

وی ادامه داد:  در بیست و یکمین  دوره از رقابت‌های فراخوان ملی پرسش مهر که با حضور بیش از 35 هزار نفر- رشته شرکت‌کننده در سطح استان برگزار گردید. دانش‌آموزان در 21 رشته و گرایش مختلف آثار خود را به دبیرخانه این مسابقات در سطح نواحی و شهرستان‌ها ارائه کردند و این آثار در مرحله استانی پایش و  داوری گردید  که تعداد 141 اثر منتخب دانش آموزی به دبیرخانه کشوری معرفی شد.

مظفری گفت: دراین دوره از فراخوان پرسش مهر جهت تسهیل شرایط حضور فرهنگیان در این جشنواره ضمن اینکه شرایط حضور برای معلمان مدارس غیر دولتی نیز فراهم شد ارسال آثار معلمان به جشنواره مستقیماً از سطح مدرسه به دبیرخانه انجام گردید که منجر به حضور معلمان با انگیزه بیشتری در این فراخوان بود.

در مرحله کشوری این مسابقات 603  نفر از دانش‌آموزان و معلمان به‌عنوان برگزیدگان نهایی و شایسته تقدیر  انتخاب شدند که  استان زنجان 9 رتبه برتر دانش آموزی و 12 رتبه برتر و شایسته تقدیر در بخش فرهنگیان کسب کرده است.

- -

برندگان مسابقات پرسش مهر سال تحصیلی1400-1399

موفقیت هنرجویان هنرستان پرافتخار سوره در یکی دیگر از مسابقات برتر دانش آموزی کشور

نتایج مسابقات استانی و ناحیه ای  پرسش مهر دوره 21-  استان زنجان

«هنرستان غیر دولتی دخترانه هنرهای زیبا سوره زنجان»

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته مسابقات

رتبه :استانی / ناحیه

1

مهنا ربانی

تصویر سازی

سوم استانی / اول ناحیه

2

میترا طاهری قزوینی

پوستر

اول استان و ناحیه

3

آیناز احمدی زاده

عکاسی

دوم استان/ اول ناحیه

4

غزل کرمی

حجم

سوم استان / اول ناحیه

5

فاطمه جداخانی

اینفوگرافی

سوم استان/ -

6

مریم کریمی

کمیک

سوم استان / اول ناحیه

7

مریم کریمی

پویانمایی

دوم استان / اول ناحیه

8

الهه احمدی

موشن گرافی

اول استان وناحیه

9

یاسمن جعفری

موشن گرافی

دوم استان / اول ناحیه

10

ثمینا تهذیبی

ایده پردازی

اول استان

11

آناهیتا سفالی

پویا نمایی

دوم استان/  اول ناحیه

12

نیوشا صنایعی

پویا نمایی

سوم استان / اول ناحیه

13

فاطمه بیات

نمایشنامه نویسی

اول استان / ناحیه

14

پانیا قاسمی

اینفوگرافی

- / اول ناحیه

15

درسا زاده محمداولیایی

پوستر

-/ اول ناحیه